JOSE 841 napisał(a):

|
Lukasz Proste Moskal zapewne niedługo do składu dorzuci kilku młodych wychowanków którzy będą mieli okazję zawitać na dłużej w meczowej 18tce lub wyjściowej11stce i zapewne będą debiutować albo w PP albo w sparingach albo podczas ligowych spotkań z zespołami z dolnej części tabeli
|
A na podstawie czego tak twierdzisz ?
Bo mnie Twoja teza zdumiewa. Nie mamy takiej średniej wieku drużyny jak Arsenal. Dodatkowo od lat wszyscy narzekamy na naszą szkółkę (a właściwie jej brak), w MESA jakoś nie błyszczymy. Wejdz na onet/wp, zobacz komentarze do informacji o braciach Mak dotyczące szkółki Wisły. Nie widać pozytywnego wpisu dotyczącego funkcjonowania szkółki. Niby skąd Kazek ma brać wychowanków o odpowiednim poziomie?
Celem Kazka jest obrona MP a nie odmłodzenie składu. Trener to nie dyrektor sportowy.
P.S.
IMHO: W tym roku musimy być 'jak MC/MU' pierwsi w tabeli. Arsenal to bardziej pasuje mi do Legii (pod względem wychowanków) jak i do Polonii W. (maja kasę, graja i i nigdy nic nie wygrywają).