Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14908
Stary 01.01.2012, 15:30
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Arapaho - te dzieci co mają niby "nie przejść" do klasy wyżej to takie które poszły rok wcześniej do szkoły?

Będę miała chwilę czasu i weny to przeczytam wszystkie posty dot. szkoły i trochę poklepię w klawiaturę. Tak się złożyło, że studiowałam sobie właśnie wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne ... temat z mojej bajki wiec.
Moge opisać dokładnie przykład dziecka, które poszło wcześniej do szkoły (w pierwszy rzucie) i wyszło mu to tylko na dobrze, zostawienie go w przedszkolu byłaby krzywdą dla niego ...

Ogólnie jestem całkowicie ZA posyłaniem 6 latków do szkoły, przy zachowaniu pewnych określonych warunków.
To że podasz przykład dziecka któremu wcześniejsze pójście do szkoły wyszło na zdrowie o niczym nie świadczy. Bo znalazłoby się przypuszczam więcej przykładów kiedy taki eksperyment na zdrowie nie wychodzi. Przyczyn może być wiele, np siedmiolatek słabiej rozwinięty intelektualnie ale dwa razy większy od sześciolatka.

Czy te określone warunki zostały zachowane skoro ustawa wyboru nie pozostawia?
Hej Nasz TS !!