Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14907
Stary 01.01.2012, 15:03
Arapaho - te dzieci co mają niby "nie przejść" do klasy wyżej to takie które poszły rok wcześniej do szkoły?

Będę miała chwilę czasu i weny to przeczytam wszystkie posty dot. szkoły i trochę poklepię w klawiaturę. Tak się złożyło, że studiowałam sobie właśnie wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne ... temat z mojej bajki wiec.
Moge opisać dokładnie przykład dziecka, które poszło wcześniej do szkoły (w pierwszy rzucie) i wyszło mu to tylko na dobrze, zostawienie go w przedszkolu byłaby krzywdą dla niego ...

Ogólnie jestem całkowicie ZA posyłaniem 6 latków do szkoły, przy zachowaniu pewnych określonych warunków.