Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14906
Stary 01.01.2012, 14:43
Pomijając dramaty dzieci i rodziców, to w całej akcji chodzi o to by przyspieszyć o rok, wejście w wiek produkcyjny małych "pracowników". Dobrze rozumuję? Podwyższenia opłat za przedszkola, nie łączyłem nigdy z akcją 6latki do szkoły, a najwidoczniej taki mieli zamysł. Nie ma co "okradać" dzieci z jednego roku dzieciństwa..

Z drugiej strony żydzi wysyłają dzieci do szkoly (chederu) bodaj w wieku 3 lat (uczą się czytać), a gdzie są to chyba widać (alboo i nie )

PS. Ma ktoś linka do tego odcinka Pospieszalskiego?
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 01.01.2012 o godz. 19:28.
[][][][]> T S W <[][][][]