FraMat napisał(a):

|
Pomijając sprawę praw autorskich do obiektu, to malowanie zwykłą farbą elewacyjną na surowym, "brutalistycznym" betonie da efekt odwrotny od zamierzonego. Bedzie to wyglądało jeszcze gorzej niż teraz.
|
Po przekazaniu obiektu włascielowi prawa autorskie przechodzą na niego. Malowanie szału by nie zrobiło- ale napewno lepiej by wygladało - przynajmniej z daleka niż teraz