Temat
:
Szczęśliwego Nowego Roku
Wyświetl pojedynczy post
MagdaTS
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
18
01.01.2012, 13:40
Fantastycznie Wiślackiego
Nowego Roku
2012!
Przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i szczęścia oraz oczywiście samych wygranych, a przy tym Mistrzostwa Polski i Finału LE. Oby nam się!
Ostatnio edytowane przez MagdaTS : 01.01.2012 o godz. 13:50.
MagdaTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MagdaTS
Znajdź inne posty napisane przez MagdaTS