Wyświetl pojedynczy post
MagdaTS
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.01.2012, 13:40
Fantastycznie Wiślackiego Nowego Roku 2012!
Przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i szczęścia oraz oczywiście samych wygranych, a przy tym Mistrzostwa Polski i Finału LE. Oby nam się!
Ostatnio edytowane przez MagdaTS : 01.01.2012 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując