Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.01.2012, 13:09
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO, 2012 ROKU!
Życzę Nam wszystkim abyśmy mogli się cieszyć z awansu do 1/8 finału, a potem... zobaczymy.
Udanych transferów, dobrej atmosfery w drużynie i przede wszystkim sportowych sukcesów! Na tą chwilę trudno myśleć o mistrzostwie, ale sytuacja po meczu z Twente daje nam nadzieję, że cuda się zdarzają!
W życiu osobistym życzę przede wszystkim zdrowia, spełnienia w miłości, pogody ducha i szczęścia.
DO SIEGO, (WIŚLACKIEGO) ROKU!
Ostatnio edytowane przez Str@żak : 01.01.2012 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując