Jeleń raczej nie ma zamiaru wracać do polskiej Ekstraklasy, przynajmniej jeszcze nie teraz - i wcale mu się nie dziwię.
Podbeskidzie już się zbroi - nowym zawodnikiem Górali został niejaki Łukasz M.
http://ts.podbeskidzie.pl/a2162/mier...-nowym-goralem