Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.01.2012, 13:06
Jeleń raczej nie ma zamiaru wracać do polskiej Ekstraklasy, przynajmniej jeszcze nie teraz - i wcale mu się nie dziwię.

Podbeskidzie już się zbroi - nowym zawodnikiem Górali został niejaki Łukasz M.
http://ts.podbeskidzie.pl/a2162/mier...-nowym-goralem
Odpowiedz cytując