Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 01.01.2012, 12:29
No i mamy ten nowy 2012 rok w końcu Na jakie gry najbardziej czekacie w tym roku? Ja nie ukrywam, że jestem ogromnie ciekawy co Rockstar nam zaserwuje pod postacią Max Payne'a robionego przez nich samodzielnie. Oby zachowali choć trochę tego klimatu z 1 i 2 bo pod względem fabuły i oprawy to gry genialne. A i GTA V - mam nadzieję, że jakiś powrót do korzeni będzie w tym wypadku. A co do reszty to oby same pozytywne zaskoczenia nas czekały w tym roku
Odpowiedz cytując