Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53130
Stary 01.01.2012, 09:54
Nie ma nawet co dyskutować nad tym. To jest największa bujda tego okienka, mimo że trwa dopiero kilka godzin. Po pierwsze dlatego, że nie wiem kto by się rzucał na rezerwowego prawego obrońce Legii? Braki mamy zdecydowanie po drugiej stronie boiska. Po drugie, jak on przegrywa rywalizację z Jędrzejczykiem to musi być w bajecznej formie. Po trzecie Legia krzyknie za niego kwotę nieadekwatną do jego umiejętności, pewnie na poziomie 700-800 tys ojro. Stać nas?



Odpowiedz cytując