|
Nie ma nawet co dyskutować nad tym. To jest największa bujda tego okienka, mimo że trwa dopiero kilka godzin. Po pierwsze dlatego, że nie wiem kto by się rzucał na rezerwowego prawego obrońce Legii? Braki mamy zdecydowanie po drugiej stronie boiska. Po drugie, jak on przegrywa rywalizację z Jędrzejczykiem to musi być w bajecznej formie. Po trzecie Legia krzyknie za niego kwotę nieadekwatną do jego umiejętności, pewnie na poziomie 700-800 tys ojro. Stać nas?
|