Sumuje , sumuje
NAJLEPSZA GRA 2011 :
-Battlefield 3 - 3 głosy
NAJGORSZA GRA 2011:
-Call Of Duty: Modern Warfare 3 - 4 głosy
POZYTYWNE ZASKOCZENIE ROKU:
-Zapowiedź GTA V, Dead Island - 3 głosy
NEGATYWNE ZASKOCZENIE ROKU:
-Call OF Duty: Modern Warfare 3 - 4 głosy
Tak przy okazji:
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Zdrowia, radości, spełnienia marzeń, finału LE, Mistrzostwa Polski, i mnóstwa "calaków" oraz platynek
