Temat
:
Szczęśliwego Nowego Roku
Wyświetl pojedynczy post
marian paździoch
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Hmm?
Offline
#
7
31.12.2011, 23:13
Bracia Wiślacy !!! Wszystkiego najlepszego w zbliżającym się roku, dużo zdrowia, szczęścia oraz samych pięknych chwil związanych z naszym ukochanym klubem. Niech się darzy !!!
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
marian paździoch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marian paździoch
Znajdź inne posty napisane przez marian paździoch