Temat
:
Szczęśliwego Nowego Roku
Wyświetl pojedynczy post
Snajper1995
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
6
31.12.2011, 20:53
Po pierwsze zdrowia, bo ono najważniejsze, po drugie szcześcia w miłości, po trzecie 14 mistrzostwa i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów. Szczęśliwego 2012 r. Wiślacy!!!
Snajper1995
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Snajper1995
Znajdź inne posty napisane przez Snajper1995