Wyświetl pojedynczy post
Snajper1995
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 31.12.2011, 20:53
Po pierwsze zdrowia, bo ono najważniejsze, po drugie szcześcia w miłości, po trzecie 14 mistrzostwa i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów. Szczęśliwego 2012 r. Wiślacy!!!
Odpowiedz cytując