Wyświetl pojedynczy post
hrabia
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Imperium Ugorek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24695
Stary 31.12.2011, 20:40
czy w kestionariuszu osobowym w przebiegu dotychczasowego zatrudnienia nalezy wpisac okres sluzby wojskowej ?
To nie moje są słowa
To legenda ludowa





http://www.zksunia.tarnow.pl/gfx/za-darmo.jpg
Odpowiedz cytując