PvD napisał(a):

Michał Mak: Bełchatów okazał się konkretniejszy
Wszystko wskazuje na to, że bracia Michał i Mateusz Mak nie powrócą jak na razie do krakowskiej Wisły.
Jeśli tylko Bełchatów dokona przelewu na konto Ruchu Radzionków za transfer definitywny mojej osoby i mojego brata, 9 stycznia stawiamy się na pierwszym treningu Gks-u zostając oficjalanie jego piłkarzami - zdradza w rozmowie z serwisem WislaLive.pl jeden z bliźniaków Michał.
Więcej na WislaLive.pl
|
GKS Bełchatów potwierdzał już na swojej stronie że "Maczki" grać będą w rundzie wiosennej właśnie tam.
Jedyne co cieszy to to, że gdyby okazało się że będą objawieniem ekstraklasy i chęć wyłożenia na nich kasy będą miały takie kluby jak Lech/Legia/Wisła to wybiorą Krakowską Wisłę !!!!!!!!!!