Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1191
Stary 31.12.2011, 19:36
Płyta roku: PIH-DR2 aczkolwiek nie śledziłem specjalnie jakoś wszystkich płyt. Dobre płyty Bezimiennych, Chady, MESa, nawet Firma się postarała.
Objawienie roku: Chade znałem wcześniej, a byłem bardzo zaskoczony nową płytą MESa.
Teledysk roku: Bezimienni - Prości ludzie, Pih - to coś więcej niż rap, Chada - Niesiemy prawdę.
Rozczarowanie roku: Nie podeszła mi płyta HG.
Odpowiedz cytując