Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 31.12.2011, 18:52
Płyta roku: Szad- 21 gramów
Objawienie roku:HuczuHucz albo Chady
Teledysk roku:Eldo - Jam zdecydowanie
Producent roku: zawsze lubiałem Dj'a 600 V ale raczej BobAir zajebista płyta!!TeTrisa jak kolega wspomniał ^^
Rozczarowanie roku:Fokus zszedł na psy nie wiem co on wydziwia, po tym numerze co usłyszałem z Dodą szczena mi opadła..
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując