Płyta roku: Szad- 21 gramów
Objawienie roku:HuczuHucz albo Chady
Teledysk roku:Eldo - Jam zdecydowanie
Producent roku: zawsze lubiałem Dj'a 600 V

ale raczej
BobAir zajebista płyta!!TeTrisa jak kolega wspomniał ^^
Rozczarowanie roku:Fokus zszedł na psy nie wiem co on wydziwia, po tym numerze co usłyszałem z Dodą szczena mi opadła..