Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: Salwator
Offline
#
24694
31.12.2011, 18:39
Panowie, jaka będzie sytuacja z klubami dzisiaj na rynku? Istnieje szansa ze uda się trafić na jakąs niezamkniętą impreze?
Misiek570
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiek570
Znajdź inne posty napisane przez Misiek570