JOSE 841 napisał(a):

|
kacpaw91 kwestia czasu.Przy okazji małe sprostowanie dobro narodowe na kolejny sezon bo tak dwóch kluczowych graczy stanowiących o sile w ofensywie Wisła od czasu odejścia Brożków jeszcze nie miała
|
Jeżeli chcemy w Europie odgrywać regularnie większą rolę to poziom Meliksona powinna mieć prawie cała najsilniejsza jedenastka.