Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 31.12.2011, 18:12
Życzę wszystkim, spełnienia ich najskrytszych marzeń w nadchodzącym roku 2012!

Zdrowia, pozytywnych zaskoczeń, wielkich emocji zakończonych happy end'em na R22 oraz wszelkiej pomyślności!


I nie dziękować po się nie spełni, a chyba każdy chce świętować kolejne Mistrzostwo Polski

Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując