Życzę wszystkim, spełnienia ich najskrytszych marzeń w nadchodzącym roku 2012!
Zdrowia, pozytywnych zaskoczeń, wielkich emocji zakończonych happy end'em na R22 oraz wszelkiej pomyślności!
I nie dziękować po się nie spełni, a chyba każdy chce świętować kolejne Mistrzostwo Polski
Pozdrawiam!