|
najwiekszym problemem Jovanovicia jest brak stabilinosci i to ze bardzo czesto popelnia glupie bledy kto pamieta jeszcze co wyprawial w meczu z Gornikiem wie o czym pisze dlatego nie dziwi mnie ze czesto dochodzilo do sytuacji ze w przypadku gdy Lamey i Marko byli zdrowi to Serb siadal na lawce. Bardzo watpie w to zeby byl godnym nastepca Baszcza
|