Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 31.12.2011, 17:51
Nie wiem, kto to zrobił, ale SZACUN!

I wszystkiego najlepszego ode mnie również, dużo szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczów i wielu niezapomnianych chwil przy R22
Odpowiedz cytując