Temat
:
Szczęśliwego Nowego Roku
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
#
1
31.12.2011, 17:46. Szczęśliwego Nowego Roku
Wszystkiego najlepszego od adminów dla Was wszystkich .
Jak dla mnie rysunek jest zajebis...............
Załączone obrazki
Wisła OK2 (1).jpg
(381,7 KB, 192 wyświetleń)
szczesliwego-nowego-roku-2012.jpg
(157,2 KB, 242 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez rav : 31.12.2011 o godz. 20:15.
KOMINEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KOMINEK
Znajdź inne posty napisane przez KOMINEK