Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 31.12.2011, 17:46. Szczęśliwego Nowego Roku
Wszystkiego najlepszego od adminów dla Was wszystkich .

Jak dla mnie rysunek jest zajebis...............

Załączone obrazki
Typ pliku: jpg Wisła OK2 (1).jpg (381,7 KB, 192 wyświetleń)
Typ pliku: jpg szczesliwego-nowego-roku-2012.jpg (157,2 KB, 242 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez rav : 31.12.2011 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując