zielak14 napisał(a):

nigdy tam nie byłem także nie wiem co to jest. Z Krakowa już wracam pod Warszawe na drugi dzień także luz. Tylko żebym z tej dziury do Krk się dostał i nie będzie problemu. Widzę że z Nowego Targu często jeżdżą do Krk więc jakoś dotrę. A ile czasy mnie więcej z Nowego Targu do Krakowa jedzie autobus?
Dzięki wielkie za pomoc.
|
ok 1,30-1,4 h. jak nie ma korków