Reserve napisał(a):

A rozumiesz też to że po kontuzji nie wrzuca się zawodnika na pełen ogień? Tylko na końcówkę meczu żeby się powoli ogrywał?
Btw. Moskal wstawił Jovanovića do swojej 11 na czacie interii.
|
Znaczy się, powoli ogrywał się cztery razy podczas ostatniej rundy?
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=16248&id_sezon=79
Najpierw w lipcu, potem w sierpniu, październiku i grudniu? Aż tyle miał tych kontuzji, by wytłumaczyć wszystkie okresy gdy lądował na ławie?
Moskal do swojej jedenastki wstawił też Bunozę...