Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53118
Stary 31.12.2011, 15:10
jova napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co się oszukiwać - Jovanović jak dotąd jest zawodem. Pojedynczymi zagraniami pokazuje, że ma duży potencjał (głównie gdy podłącza się do ataków), ale ogólnie jest nierówny i nawet na tle naszej nędznej obrony jego forma nie jest zadowalająca. To taki Jirsak defensywy - ma wystarczające umiejętności i wyszkolenie by być podporą naszej obrony, ale jak dotąd nie gra na miarę swojego potencjału i nie potrafi ustabilizować formy na zadowalającym poziomie.

zawodnik / występy / łączna ilość rozegranych minut
Jaliens 22 1802
Chavez 24 1867
Diaz 24 1788
Lamey 22 1899
Paljić 24 1779
Jovanović 17 936
Bunoza 9 640
Czekaj 6 336
Marko ewidentnie nie jest podstawowym graczem. W naszych warunkach każdy piłkarz, który pozwala posadzić się na ławie takim asom jak Jaliens, Lamey i Paljić, zawodzi.
Czy jest gorszy od Cikosa? Moim zdaniem nie. Czy jest gorszy od Singlara i Alvareza? Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. W obecnej formie Jovanović to przeciętny grajek.

Zapomniałeś chyba o tym, że Marko Jovanovic był zawieszony przez pewien okres, oraz o tym, że miał kontuzję. Gdyby nie to jestem pewien, że zagrałby więcej meczów, a co za tym idzie więcej minut.
Odpowiedz cytując