Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11943
Stary 31.12.2011, 15:07
Brożek jaki był, każdy wie. Może po prostu niektórzy wiedząc, że nei ma wielkich szans na jego powrót, chcą przedstawić jego najsłabsze momenty z gry w Wiśle?
Przed straszliwą kontuzją Paweł prezentował wielki poziom, "Leo! Co? Brożek!" - pamiętacie?
Po kontuzji zmienił styl z liska pola karnego na napastnika cofniętego, jednak przez kontuzje stracił tak na prawdę szansę na jakikolwiek sukces zagranicą - jego powrót nie skończyłby się tak jak powrót Żurawskiego, tego akurat jestem pewien. Szybki, silny napastnik - takowego nam brak. Mecze z Ligi Europejskiej za Okuki, gdy z Błaszczykowskim stworzył niezwykle zgrany duet dają nadzieję, że z Maorem również stworzyłby zabójczą ofensywę.
Szanse na powrót są pewnie zerowe, a szkoda, bo chyba nigdy nie dowiemy się jakby to Brożek zagrał mając u boku wysokiego napastnika, tego oczekiwanego przez Skorżę przez całą kadencję.
Chcecie ściągać Polaków, a nie chcecie brać tych najlepszych możliwie dostępnych - akurat uważam, że Maaskant był najlepszą osobą, która mogła nam się trafić w tamtym momencie, w tak szybkim czasie pozbierać do kupy tak rozbity zespół, tfuu zlepek piłkarzy, bo o zespole nie mogło być mowy. Chyba za bardzo przeceniacie możliwości destrukcyjne Pawła, przecież we dwójkę z Małeckim musieliby się wspiąć chyba na wyżyny umiejętności by w szatni Wisły ponownie wróciła ta zgniła atmosfera, za czasów Skorży, co nie?
Odpowiedz cytując