Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1001
Stary 31.12.2011, 14:18
Pamiętajmy, że Kaziu lubi rotację, więc nie byłaby to z pewnością jakaś żelazna jedenastka. Co do wyborów, w większości się zgadzam. Nawet z Genkowem zamiast Bitona. Od zawsze uważam, że Bułgar więcej daje drużynie. Dwa najlepsze, ostatnie, mecze w grupie zagraliśmy właśnie z nim na szpicy. Chociaż Biton też jest bardzo przydatny, potrafi ukąsić w ważnym momencie i jest tutaj równorzędnym rywalem, a o miejsce w składzie powinna być ciągła rywalizacja. Kontrowersje wzbudza środek obrony. Nie tyle jakość zawodników, co brak kogoś bardziej doświadczonego. Chavez + jeden z dwójki Czekaj/Bunoza to jak na mój gust optymalne zestawienie na wiosnę. Środek pomocy Sobol+Wilk to na najlepszych rywali dobre wyjście, ale już na słabsze zespoły inaczej bym to zestawił.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 31.12.2011 o godz. 14:20.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując