Jak interesują Cię konkrety to przeczytaj:
na siłownię możesz chodzić tylko po to, żeby pobiegać na bieżni albo na rower.
Ciebie teraz interesuje rzeźba a nie masa ani siła, więc musisz:
- skończyć z jedzeniem po 18:00 - koniecznie
- łazić na basen (najlepiej zamiast tej siłowni) - na basenie pracują wszystkie partie mięśni na siłowni jest to selektywne.
- zamiast wieprzowiny i wołowiny wcinaj drób (indyk, czasami kurczak - ale bez kaczek i gęsi bo są tłuste).
- nie jedz bananów ani winogron.
- jedz częściej a mniej - najlepiej 5 posiłków.
- koniec z białym pieczywem - nieraz będziesz musiał kupić droższy ale zdrowszy chleb - polecam żytni krojony z Almy.
- a tak to owoce, nabiał chudy, warzywa na parze.
- Wspierająco 2x300 mg L-karnityny dziennie - obniża LDL w krwi.
- Zmień masło na Florę pro Activ.
Jak masz konkretne pytania to wal na priv - chętnie pomogę, jakąś wiedzę mam.
PS: jak będziesz tak cisnął na tej siłowni po długiej przerwie to nabawisz się jakiejś przepukliny i będzie kłopot ( z tego co piszesz nasz nadwagę, pytanie czy poszło Ci w brzuch czy w coś innego).
Aha - zapomniałem - jak masz nadwagę a miałeś połamane nogi....to nie siłka stary, przykro mi...na razie przynajmniej musisz zrzucić nadmiar.