Zauważyłem, że w mediach ostatnio krytykują transfer Jovanovicia. Moim zdaniem zupełnie niezasłużenie, gdyż to jeden z lepszych transferów Stana. Młody perspektywiczny boczny obrońca o sporych inklinacjach ofensywnych. Może nie jest Meliksonem obrony, ale imho bardzo solidny zawodnik.
Nie wiem, którym meczem tak podpadł dziennikarzom. Owszem na początku jak był wystawiany na środku obrony to był niepewny, ale grając na boku obrony nie zawodził (no może mecz z Górnikiem). Czy według wszystkich dziennikarzy lepszy był Czikosz? A może lepszy był Singlar, czy Alvarez?
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1..._Mistrzow.html