Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#998
Stary 31.12.2011, 13:01
Cytat:
tomaszowlub2012: Kto wygrywa Ligę Europejską w tym sezonie?
Kazimierz Moskal: Niech wygra Manchester United po finale z Wisłą!
Dobre rozbawiło mnie to i powinno być odwrotnie, Wisła po finale z UTD.

Cytat:
arekkkk1988: Jak Pan widzi pierwsza 11 Wisły gdyby wszyscy byli zdrowi
Kazimierz Moskal: Pareiko - Jovanović, Czekaj, Bunoza, Diaz - Sobolewski, Wilk - Garguła, Melikson, Iliev - Genkow
Nie zgodze sie z atakiem - Biton za genkowa i obrona: Chavez za Bunoze.
Ostatnio edytowane przez PlacekTSW : 31.12.2011 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując