AYALA napisał(a):

|
czy na kacu można cwiczyc ? bo słyszałem że to serducho strasznie niszczy ?
|
e tam niszczy, ja kiedys cwiczyłem.
ale czy jest sens? to juz inna sprawa. Jak trener zobaczył jak wygladam to mi kazał wracac spać, zreszta to było głupie.
Ale na kaca wypocić sie idealnie, wiec pobiegaj
