Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24688
Stary 31.12.2011, 11:37
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Pyzówka, nie chłopie tam trzy dni końmi sie jedzie.




A poważnie to busem do Nowego Targu a stamtąd autobusem do Krakowa. Gorzej z powrotem (zakończenie meczu 0 23.00), albo popijawa do rana albo jakiś nocny pociąg.

http://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/nowytarg.htm

http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q...68646&OK#focus

nigdy tam nie byłem także nie wiem co to jest. Z Krakowa już wracam pod Warszawe na drugi dzień także luz. Tylko żebym z tej dziury do Krk się dostał i nie będzie problemu. Widzę że z Nowego Targu często jeżdżą do Krk więc jakoś dotrę. A ile czasy mnie więcej z Nowego Targu do Krakowa jedzie autobus?
Dzięki wielkie za pomoc.
Odpowiedz cytując