Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1157
Stary 31.12.2011, 09:25
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Otwarli tramwaj na Ruczaj (kawałek przynajmniej) ale to co zrobili z rozkładem jazdy to woła o pomstę do nieba.

Na szczęście nie mieszkam na Ruczaju ale 95% moich znajomych jeździło 128 do pracy a teraz z uśmiechem na ustach kasują dwa bilety, kogoś tam nieźle popieprzyło.
Kiedyś były autobusy zapchane - teraz są zapchane tramwaje - nic się nie zmieniło oprócz tego że jest drożej
Skrócenie linii 124, 128 i 424 do Rynku Dębnickiego nie jest złym pomysłem, gdyż autobusy od Kapelanki głónie stoją w miejscu i wypuszczają hektolitry paliwa w powietrze bezcelowo. Problemem nie jest kasowanie dwóch biletów, bo abonament miesięczny na wszystkie linie KKM nie przekracza w tym mieście 100zł, a jest nim rozkład, bo tramwaje jeżdżą zbyt rzadko! Gwoli ścisłości zawsze ludzie mieszkający od lat na Ruczaju (pierwsza, druga strona) narzekali, że nie mogą się dopchać do zatłoczonych pojazdów MPK, teraz przy przesiadce na moście Grunwaldzkim, mają równe szanse na zajęcie miejsca siedzącego z ludźmi z dalszych peryferii
Odpowiedz cytując