Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1443
Stary 31.12.2011, 00:41
ale na siłowni nie ćwiczę żeby zrobić masę... a robię trening obiegowy czy obwodowy czy jak to się nazywa. tj. na siłownie chodzę 4 razy w tyg. najpierw ćwiczę wszystkie partie mięśniowe (2 ćwiczenia, 4 serie, mniejsze ciężary żeby robić więcej powtórzeń) pocę się przy tym jak .....a w kościele... na koniec pół godz. rowerka... to mogę bo co chwila zmieniam ułożenie stopy i wytrzymuje 30 min. taki trening 3 dni w tyg. a czwartego same aeroby... ciągle rosnę... zamiast spalać tłuszcz:/
dietetyk zbadał mi krew i ułożył indywidualną dietę... cały czas byłem głodny... jadłem mało, ale zdrowo i dość często bo 5 razy w ciągu dnia... jabłek, grejfrutów i ananasa mogłem jeść do woli... jakieś herbatki ziołowe czy imbirowe... no i nic to nie dało... równy miesiąc trwała dieta i nie przyniosła żadnych rezultatów.
MASAKRA!!
Odpowiedz cytując