szadi83 napisał(a):

przed chwilą przeczytałem, że będziemy grać jednym napastnikiem w tej rundziej i powiem szczerze trochę mnie to wkurza;/ niby tak się dzisiaj gra ale pod warunkiem że strzela się gole a nie tak jak u nas;/ na R22 powinniśmy grać Gienkiem a przed nim Dudu
|
Problemem było nie to że graliśmy jednym napastnikiem ale to, że dwoma defensywnymi pomocnikami. Ze Śląskiem, Odense czy Twente jeden napastnik nie przeszkadzał nam w ciśnięciu rywala przez dużą cześć meczu.