Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53113
Stary 30.12.2011, 22:52
szadi83 napisał(a):Wyświetl post
przed chwilą przeczytałem, że będziemy grać jednym napastnikiem w tej rundziej i powiem szczerze trochę mnie to wkurza;/ niby tak się dzisiaj gra ale pod warunkiem że strzela się gole a nie tak jak u nas;/ na R22 powinniśmy grać Gienkiem a przed nim Dudu
Problemem było nie to że graliśmy jednym napastnikiem ale to, że dwoma defensywnymi pomocnikami. Ze Śląskiem, Odense czy Twente jeden napastnik nie przeszkadzał nam w ciśnięciu rywala przez dużą cześć meczu.
Odpowiedz cytując