|
Czy my potrzebujemy zawodnikow, ktorzy przyjda tu sie odbudowywac? Nie.
Despotovic mogl przyjsc do Wisly latem (podobno oferta byla) ale wolal Azje wiec niech tam sie dalej "odbudowuje".
Czy Wisla to jest klub dla pilkarzy po przejsciach i schowek dla pilkarskich emerytow? Tu pije do tych slynnych "powrotow". Kosowski, Brozek? Litosci. Jeden stary dziad (za przeproszeniem) co sobie kopie w Belchatowie a drugi ledwo rok temu odszedl czy wrecz zostal wypchniety z Wisly, przez rok malo co gral i jestem przekonany, ze przez ten rok to sie bardziej cofnal niz rozwinal a niektorzy i tak ich chca z powrotem. Szacunek za to co dla Wisly zrobili i co z nia osiagneli ale nie robmy na R22 pilkarskiego przytulku.
|