Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53109
Stary 30.12.2011, 19:26
HatefulRespect napisał(a):Wyświetl post
(...)

I błagam, przestańcie wypominać Staszkowi "holenderski szrot", bo
a: Holendrów jest zaledwie dwóch a sformulowanie brzmi jakby nam ściągnął pełną jedenastkę
b: Jaliens to dla mnie honest mistake, były podstawy sądzić, że ten facet zdystansuje wszystkich obrońców w naszej lidze. I sami tak go ocenialiście jak się pojawił. Pialiście z zachwytu a facet miał - cytuję -wciągnąć ligę nosem. Stan też czasami się myli.
c: Lamey jest ok, biorąc pod uwagę, że Stan dostał zadanie załatwienia prawego obrońcy za 0 (słownie: zero) złotych w kilka tygodni. I jest lepszy od Diaza i Paljica na lewej stronie. I nie gorszy od Cikosa, którego tak surowo nigdy większość nie oceniała.

Czy naprawdę tak trudno jest dokonać samodzielnej, obiektywnej oceny zamiast powtarzać nieznośne już frazesy?
Ufff... dobrze że jeszcze ktoś potrafi rozsądnie oceniać rzeczywistość.

Wszyscy FM-owi eksperci niech się zajmą lepiej zdobywaniem Ligi Mistrzów w sezonie 2019-2020.

A powtarzanie "modnej" opinii nie sprawi że okaże się to prawdą ani że sami wyjdziecie na interesujących interlokutorów.
c.d.n.
Odpowiedz cytując