HatefulRespect napisał(a):

(...)
I błagam, przestańcie wypominać Staszkowi "holenderski szrot", bo
a: Holendrów jest zaledwie dwóch a sformulowanie brzmi jakby nam ściągnął pełną jedenastkę
b: Jaliens to dla mnie honest mistake, były podstawy sądzić, że ten facet zdystansuje wszystkich obrońców w naszej lidze. I sami tak go ocenialiście jak się pojawił. Pialiście z zachwytu a facet miał - cytuję -wciągnąć ligę nosem. Stan też czasami się myli.
c: Lamey jest ok, biorąc pod uwagę, że Stan dostał zadanie załatwienia prawego obrońcy za 0 (słownie: zero) złotych w kilka tygodni. I jest lepszy od Diaza i Paljica na lewej stronie. I nie gorszy od Cikosa, którego tak surowo nigdy większość nie oceniała.
Czy naprawdę tak trudno jest dokonać samodzielnej, obiektywnej oceny zamiast powtarzać nieznośne już frazesy?
|
Ufff... dobrze że jeszcze ktoś potrafi rozsądnie oceniać rzeczywistość.
Wszyscy FM-owi eksperci niech się zajmą lepiej zdobywaniem Ligi Mistrzów w sezonie 2019-2020.
A powtarzanie "modnej" opinii nie sprawi że okaże się to prawdą ani że sami wyjdziecie na interesujących interlokutorów.