Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53106
Stary 30.12.2011, 18:05
Piech alternatywą dla Bitona.
Jakby nie próbować rozbierać logicznie tego zdania, nie ma ono sensu.

Przerażająco wygląda większość nazwisk pojawiających się w kontekście Wisły: Brożkowie, Kosowski, Piech.
Na szczęście za tę część układanki odpowiada Stan, można być więc względnie spokojnym i mieć nadzieję, że przynajmniej w kwestii transferów, będziemy wyciągać wnioski z przeszłości.

I błagam, przestańcie wypominać Staszkowi "holenderski szrot", bo
a: Holendrów jest zaledwie dwóch a sformulowanie brzmi jakby nam ściągnął pełną jedenastkę
b: Jaliens to dla mnie honest mistake, były podstawy sądzić, że ten facet zdystansuje wszystkich obrońców w naszej lidze. I sami tak go ocenialiście jak się pojawił. Pialiście z zachwytu a facet miał - cytuję -wciągnąć ligę nosem. Stan też czasami się myli.
c: Lamey jest ok, biorąc pod uwagę, że Stan dostał zadanie załatwienia prawego obrońcy za 0 (słownie: zero) złotych w kilka tygodni. I jest lepszy od Diaza i Paljica na lewej stronie. I nie gorszy od Cikosa, którego tak surowo nigdy większość nie oceniała.

Czy naprawdę tak trudno jest dokonać samodzielnej, obiektywnej oceny zamiast powtarzać nieznośne już frazesy?
Odpowiedz cytując