Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
24685
30.12.2011, 18:02
Jutro do klubów/pubów na piwo do wieczora mozna pojsc ? czy sa juz zamkniete i otwieraja sie na gosci sylwestrowych ?
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!