|
jak w wyjściowym składzie wychodzi max 2 polaków. do tego mieszanka krajowa która w normalnych warunkach powinna nawzajem się pozabijać...(żyd, niiemiec, arab ,czarnuch, etc. )to się odechciewa,
Doliczyć do tego tą bezładną kopaninę,.sposób dystrybucji biletów (kolejki przed meczami ) ...i to za ile ten produkt jest sprzedawany, to efekt powinienen był/ być przewidywalny.
|