Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53101
Stary 30.12.2011, 16:36
Filmik z Piechem:
http://www.youtube.com/watch?v=Twq5Mi_Fh_M

Moim zdaniem Piech nie byłby złym zakupem, jak dla mnie, w lecie powinien odejść jeszcze Genkov (chyba że zacznie grać na miarę oczekiwań) i SV powinien poszukać kogoś innego na jego miejsce. Jakiś dobry napastnik (np. właśnie z Grecji) + rezerwowy Piech (ew. 2 napastników - wysoki i ten niższy, zwrotniejszy Piech).
Oczywiście jeśli Genkov będzie grał dobrze to jak najbardziej powinien zostać.
Chociaż nadal uważam, że Nakoulma jest ciekawszym piłkarzem od Piecha, ale z drugiej strony, jeśli jest jakiś dobry Polak w zasięgu, to należy się o niego postarać.

PS. http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...al-piecha.html

Może jednak nie jest taki zły?
Odpowiedz cytując