Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1389
Stary 30.12.2011, 16:24
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Bo ceny biletów są naprawdę niskie. To samo z karnetami.

Teraz niech klub tylko pomyśli jeszcze czym tu dodatkowo ściągnąć publikę, same niskie ceny nie wystarczą, bo aktualnie to niektórzy może by i dali nawet 50 zł zamiast 20 byle nie widzieli pewnych zawodników. Trzeba kombinować żeby znowu u nas grali ludzie pokroju Franka czy Szymka, którzy byli medialni, w miarę dobrze kopali i przyciągali ludzi na stadion tłumnie.
a w poprzedniej rundzie pewnie były wysokie,
Ostatnio edytowane przez palikot : 30.12.2011 o godz. 18:04.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując