domin_czyzyny napisał(a):

zim zum, Ty jesteś zadowolony z cen - zaskoczenie .
|
Bo ceny biletów są naprawdę niskie. To samo z karnetami.
Teraz niech klub tylko pomyśli jeszcze czym tu dodatkowo ściągnąć publikę, same niskie ceny nie wystarczą, bo aktualnie to niektórzy może by i dali nawet 50 zł zamiast 20 byle nie widzieli pewnych zawodników. Trzeba kombinować żeby znowu u nas grali ludzie pokroju Franka czy Szymka, którzy byli medialni, w miarę dobrze kopali i przyciągali ludzi na stadion tłumnie.