Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1388
Stary 30.12.2011, 15:51
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
zim zum, Ty jesteś zadowolony z cen - zaskoczenie .
Bo ceny biletów są naprawdę niskie. To samo z karnetami.

Teraz niech klub tylko pomyśli jeszcze czym tu dodatkowo ściągnąć publikę, same niskie ceny nie wystarczą, bo aktualnie to niektórzy może by i dali nawet 50 zł zamiast 20 byle nie widzieli pewnych zawodników. Trzeba kombinować żeby znowu u nas grali ludzie pokroju Franka czy Szymka, którzy byli medialni, w miarę dobrze kopali i przyciągali ludzi na stadion tłumnie.
Odpowiedz cytując