Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 30.12.2011, 14:29
potrzebna pilna POMOC
sprawa wygląda tak. jestem w Orange 3 lata, normalnym klientem na kartę (kupiony zwykły starter z numerem) i teraz zepsuł mi się telefon, nie chodzi na amen. więc pilnie potrzebuje telefonu. i teraz takie pytania:
1) czy w związku z tym, że 3 lata jestem w sieci (ale nie abonament ani nie mixy) mam szansę na jakieś korzystne oferty telefonów, tak poprostu? lub jeśli nie poprostu, to w jakimś mixie (żeby stale doładowywać, bo i tak to robię)?
2) czy bardziej się mi będzie opłacać kupno telefonu w sklepie/allegro, nie w Orange?
3) najważniejsze - jakie telefony polecacie tak powiedzmy do 300-400(maks.)zł - nie smartfony, ale żeby były też porządne - jakiś aparat min. 3mpx, wyświetlacz 320x240 etc. preferowałbym Nokię, ostatecznie jakieś Samsungi albo SE.

bardzo proszę o rady.
Odpowiedz cytując