domin_czyzyny napisał(a):

|
I zgadzam sie, ze stadion z zewnątrz wymaga tylko liftingu lub lepsze słowo wykończenia. Od środka jest bardzo dobry.
|
Wykończenia czyli najprościej pomalowania. Na czerwono z białymi gwiazdami. Gwiazdy duże tak żeby na ścianie od parku zmieściły się cztery może pięć. Większość powierzchni zewnętrznej to szyby więc do pomalowania zostają te pionowe betony. Jakim cudem ma to kosztować kilka milionów? Dobra sprężarka dysza, lina i chłop z uprawnieniami do np mycia szyb w wieżowcach. Sprawia ze jeden taki pionowy słupek można pomalować w kilka godzin. Na ten cel można by nawet zrobić zrzutę na sektorach.