Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20339
Stary 30.12.2011, 13:13
Ale stadion Wisły chyba nie jest do końca wykończony aczkolwiek mogę sie mylić ale według tego projektu http://www.stadionwisly.info/harmonogram wszystkie prace mają się zakończyć w 2013 .czyli na efekt końcowy trzeba będzie jeszcze poczekać.Ciekawe czy obędzie bez kolejnej przeprowadzki Wisły.Puki co jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Przyjacielu elliot_ness to że Holendrzy zawitają do Krakowa to nie znaczy żeby kopiować od nich pomysły tu jest Kraków a nie Enschede.Inne miasta inni sponsorzy inni inwestorzy inni wykonawcy inne fundusze na budowę
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 30.12.2011 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując