http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html Wystarczyło rzucić hasło o wielkich powrotach w wykonaniu Wisły i się zaczęła porządnie rozkręcać karuzela z nazwiskami które miały by ponownie powróć na Reymonta. Po Błaszczykowskim,Brożkach,czas na zawodnika który swego czasu podpadł właścicielowi Wisły ale teraz niby miałby wróćić wygląda na to że według mediów do 3razy sztuka