Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24680
Stary 30.12.2011, 12:45
Witam mam pytanie.

Czy ktos moze mi doradzic co jesc na sniadanie zeby wspomoc budowe tkanki miesniowej?
Chodzi mi o w miare proste przepisy, nie mam zbyt wiele czasu rano na przygotowanie sniadania wiec jakies super skomplikowane mikstury odpadaja.

Czego definitywnie unikac a czego nalezy jesc wiecej?

Z wislackim pozdrowieniem
Odpowiedz cytując