Blaszczu16 napisał(a):

|
Ja to wszystko rozumiem i dzielę przez 10, ale pamiętam również jakiegoś lolka co pisał na pewnym wiślackim portalu o Gervazio. Wtedy jeszcze żadne media o tym nie pisały.
|
Kiedy ściągnęliśmy trzech graczy z jednej ligi w jednym okienku?
Poza tym po co nam 4 napastników (bo tutaj ktoś pisze o dwóch)?
Moim zdaniem to zwykły żart w sezonie ogórkowym.