Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11935
Stary 30.12.2011, 12:20
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja to wszystko rozumiem i dzielę przez 10, ale pamiętam również jakiegoś lolka co pisał na pewnym wiślackim portalu o Gervazio. Wtedy jeszcze żadne media o tym nie pisały.
Kiedy ściągnęliśmy trzech graczy z jednej ligi w jednym okienku?
Poza tym po co nam 4 napastników (bo tutaj ktoś pisze o dwóch)?

Moim zdaniem to zwykły żart w sezonie ogórkowym.
Odpowiedz cytując